מענה 24/7!
facebook-call

חברת בניה למכירה

27.03.2024

חברת בניה למכירה מוצעת לכל מי שרוצה ויכול לנהל אותה בהצלחה. יש צורך לוודא מספר אלמנטים חשובים לקראת ובעת ביצוע ההעסקה. אחד מהם היא שהיא רשומה בפנקס הקבלנים כולל דרגת הסיווג שלה. לאחר סגירת כל התנאים בעל פה יש להכין הסכם מפורט. חברת "נילאן רישום קבלנים" עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב ערך.

חברת בניה למכירה – עם יעוץ וליווי

חברת בניה למכירה עם סיווג מותאם עשויה להוות עסק מעולה הנושא רווחים רבים. עם זאת, גם המוכר וגם הקונה חייבים בייעוץ מוקדם ובליווי צמוד לאורך כל תהליך העסקה. ניתן למצוא חברות עם סיווג בסיסי של ג1. ולחילופין, חברות עם סיווג גבוה יותר. קיימים מספר סיווגים מדורגים נוספים. ג2, ג3, ג4, וג5 שהוא הגבוה ביותר. בכל רמת סיווג יש הגבלה להיקפי הפרויקטים המתבצעים. הדרוג העליון הינו ללא הגבלת בהיקפים פיזיים או אחרים הנמדדים במחזורי כספים. עם זאת, פעמים רבות ניתן אישור קבלן רשום אישית למנהל החברה בגלל השכלתו וניסיונו, ולכן, כדאי לבדוק טרם ביצוע העסקה שהסיווג לא יבוטל לאחר פרישתו. אחד השלבים החשובים בעסקה כרוך בבדיקת נאותות. הכוונה היא שהרוכש מבקש לקבל לידיו מסמכים פיננסיים  חשובים הכוללים מחזורי כספים שנתיים, דו"חות של תזרימי כספים, רשימת לקוחות, צבר הזמנות, התחייבויות ועבודות וחומרים אחרים היכולים להעיד על מצבה של החברה. הליך המכירה כרוך בהעברת מניות מיד ליד ויש לוודא שהיא מתבצעת כראוי ועל פי החוק הקיים.

תמחור

מחיר החברה  נקבע על סמך אלמנטים ופרמטרים שונים. כך הסיווג, האיתנות הפיננסית, סכומי הכספים אשר צבורים אצלה, הנכסים שבידיה הכלולים בעסקה, ההזמנות הקיימות ועוד. לאחר חתימה על העסקה יתבצע רישום בעלי המניות החדשים.

שירות מחברה בעלת ניסיון

חברת "נילאן רישום קבלנים" מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיה כוללים ייעוץ לכל לקוח מתלבט ולכל סיטואציה, הדרכה סבלנית, עמידה בלוח זמנים, מחויבות רבה, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מוקפדים ללקוחות רבים לאורך שנים. הם ישמחו לשרת נוספים.

שלח
אפשר לעזור ?