מענה 24/7!
facebook-call

אודות

רישום קבלנים - רק עם נילאן, המומחים בתחום!

"נילאן רישום קבלנים", היא חברה לטיפול בהכרה ורישום קבלנים רשומים ומסווגים בפנקס הקבלנים הממשלתי. כולם מכירים את הבירוקרטיה הכרוכה ברישום בפנקס הקבלנים, הניירת והזמן המיותר והיקר שעליכם לבזבז בתהליך חשוב זה. חברתנו מעניקה את הפתרון המושלם ומלווה את הקבלן לאורך כל התהליך. כמו כן החברה עוסקת ברישום לכלל הענפים והסיווגים, ועובדת עם משרדי עורכי הדין המובילים בתחום. חברתנו פועלת לקיצור תהליכים, טיפול בכל נושאי הרישום ומתן ליווי מקצועי ייחודי באופן מקצועי מתוך הבנת חשיבות הנושא.

בין השירותים אותם אנו מעניקים:

 • ייצוג הקבלנים מול רשם הקבלנים והרשויות.
 • העלאת סיווג לענף ראשי ומשני.
 • הוספת/ החלפת עובדים – בעלי כישורים.
 • פתרונות מול רשם הקבלנים – ייחודי לחברה

חברתנו עובדת בשיתוף פעולה עם אנשי המקצוע המובילים בתחום, ולכן התהליך שלנו הינו יסודי ומקיף וכולל: בדיקת התאמה, צרוף מסמכים נדרשים, הכנת מסמכים לפני הגשה, אימות והזדהות מול עו"ד מייצג, והגשת התיק לרשם הקבלנים.

אנו מספקים מענה ללקוחותינו מהצפון ועד הדרום, כאשר חשיבות השירות שלנו ללקוח, עומדת בראש מעיינינו. צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע מיומנים המכירים היטב את תחום רישום הקבלנים, ולכן אנו מכירים את הדרך הנכונה לטפל גם במקרים גבוליים ובעייתיים.

אל תטבעו בבירוקרטיה! השאירו לנו את הטיפול ברישום שלכם כקבלנים, פנו אלינו לייעוץ.

מדוע לבחור בנו:

חברתנו מבצעת את ההליך מתחילתו ועד סופו ובכך חוסכת לכם זמן יקר. אנו מעניקים פתרונות ייחודיים בתהליך מול רשם החברות, ונדאג להפוך את ההליך עבורך לקל במיוחד, תוך שאנו נטפל לך בכל נושא הניירת והאישורים הנדרשים. אנו מעניקים פתרונות מקיפים תחת קורת גג אחת, אין צורך להתרוצץ בין אנשי מקצוע נוספים.

למה אנחנו

אנו נבצע עבורך בדיקה יסודית, ונדאג לייצג אותך במקצועיות מול רשם הקבלנים והרשויות. חברתנו דואגת ללקוח מתחילת התהליך ועד סופו, ולכן אנו עובדים יד ביד עם אנשי המקצוע המומחים בתחום. אנו נדאג עבורך לכל המסמכים הנדרשים, נטפל בהכנת הניירת לפני ההגשה, עו"ד מטעם החברה יבצע מולך אימות ובתום כל התהליך נגיש בשמך את הבקשה לרשם הקבלן. הדבר יחסוך לך בזבוז של זמן עבודה יקר וכן עלויות. השקט הנפשי שלך הוא המומחיות שלנו!

מדוע מומלץ לעבוד עם משרד מוביל בתחום רישום קבלנים?

1

מקצועיות

רישיון קבלן יכול לשדרג את העסק שלך בצורה הטובה ביותר. הוא מעיד על איכות העבודה שלך והמקצועיות, והדבר פותח עבורך דלתות רבות ומעניק לך אפשרויות בלתי מוגבלות של תעסוקה, כולל השתתפות במכרזים ממשלתיים וציבוריים.

2

אמינות ואיכות

עבודה עם חברה שדואגת לך לכל האינטרסים ועובדת מולך בשקיפות מלאה, תוביל לתוצאות מצויינות ולשדרוגך. רישיון קבלן יוסיף לאמינות שלך מול אנשי המקצוע ויעניק לך יוקרה וקידום תדמיתי מול המתחרים.

3

אפשרות השתכרות גבוהה יותר

על פי החוק במדינת ישראל ישנה הגבלה על ביצוע עבודות העולות על סכום של 45,000 שקלים. רק קבלן המחזיק ברישיון קבלן, יכול לבצע עבודות מעל סכום זה. קבלן רשום יקנה לך אפשרות השתכרות גבוהה מהמתחרים.

4

הגדלת סיווג ושינוי ענף

לעיתים קבלן מתחיל תחת סיווג מסויים ובהמשך מעוניין לשנותו, כך גם לגבי שינוי ענף. חברתנו תדאג לבצע את השינוי עבורכם, ותנהל את התהליך במקוצעיות וביעילות מול הגורמים המתאימים.

לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  לקוחות שכבר בחרו בנו ממליצים:

  +

  הגעתי אל חברת נילאן כי לא היה לי זמן להתעסק בכל הניירת ומול הגופים. קיבלתי שירות מצויין, ותוך זמן קצר בלי טרחה שלי, קיבלתי רישיון.

   

  author-of-review
  מאיר ח.

  הגעתי אל חברת נילאן כי לא היה לי זמן להתעסק בכל הניירת ומול הגופים. קיבלתי שירות מצויין, ותוך זמן קצר בלי טרחה שלי, קיבלתי רישיון.  

  +

  אני מודה לחברת נילאן שבזכות התהליך המהיר והיעיל, יכולתי לקבל במהירות את שינוי הסיווג שלי, כך שנפתחו בפני עוד דלתות רבות בתחום.

  author-of-review
  מוחמד א.

  אני מודה לחברת נילאן שבזכות התהליך המהיר והיעיל, יכולתי לקבל במהירות את שינוי הסיווג שלי, כך שנפתחו בפני עוד דלתות רבות בתחום.

  +

  התייאשתי כבר לנסות ולקבל את הרישיון ולהיות רשום בפנקס הקבלנים, שמעתי על נילאן מחבר והחלטתי לתת להם סיכוי ואני שמח שעשיתי זאת. הטיפול היה מהיא, המחיר הוגן והכי חשוב התוצאה הסופית.

  author-of-review
  שמעון ל.

  התייאשתי כבר לנסות ולקבל את הרישיון ולהיות רשום בפנקס הקבלנים, שמעתי על נילאן מחבר והחלטתי לתת להם סיכוי ואני שמח שעשיתי זאת. הטיפול היה מהיא, המחיר הוגן והכי חשוב התוצאה(...)

  שלח
  אפשר לעזור ?